Reklama

METRO w Lublinie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiały organizatora

METRO w Lublinie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 14 października w Lublinie w Hali Globus z Musicalem METRO wystąpi teatr Buffo.

Musical "METRO" wystawiany jest nieprzerwanie od 27 lat. To wyjątkowe widowisko teatralne stało się już kultowym wydarzeniem na polskiej scenie. Prapremiera miała miejsce 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.foto. materiały organizatora

W Lublinie "METRO"  będzie wystawione w Hali Globus na scenie 4m x 18m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się dynamicznie scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę musicalu.
Reżyserem, scenarzystą i choreografią musicalu jest Janusz Józefowicz. Za Libretto i teksty piosenek odpowiadają Agata i Maryna Miklaszewskie. Na scenie zobaczymy m. in.: Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza, Mariusza Czajkę, Artura Chamskiego, Jerzego Grzechnika, Natalię Srokocz czy Marię Tyszkiewicz.


foto. materiały organizatora

„METRO” dzieje się gdzieś między fikcją a rzeczywistością. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.
To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

 Pomimo 27 lat na scenie musical nie dezaktualizuje się i nieustanie przyciąga tłumy.


Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE