Reklama

Masa zatrzymany

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fakty.interia.pl

Masa zatrzymany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najsłynniejszy świadek koronny został zatrzymany na polecenie śledczych z lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Najsłynniejszy świadek koronny został zatrzymany na polecenie śledczych z lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Sprawa dotyczy wyłudzeń kredytów bankowych, łapownictwa i powoływania się na wpływy.

Akcję przeprowadzili funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Policji z Łodzi. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest od 2015 roku. Dotyczy między innymi wymuszeń rozbójniczych i oszustw, popełnianych na terenie całego kraju. W listopadzie ub. roku wyłączono do odrębnego postępowania wątki korupcyjne. I właśnie do tej sprawy zatrzymany został Jarosław S., ps. Masa. Wśród zatrzymanych są też m. in. wysoki rangą policjant z Łodzi i celnik.

Przestępstwa za jakie Masa został zatrzymany, nie są związane czynami, ws. których uzyskał status świadka koronnego.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE