Reklama

Reklama

Lublin: UMCS kontynuuje cykl "Okiem eksperta". Tym razem pojawił się komentarz o zamieszkach w RPA

Opublikowano: ndz, 25 lip 2021 08:00
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: UMCS kontynuuje cykl "Okiem eksperta". Tym razem pojawił się komentarz o zamieszkach w RPA - Zdjęcie główne

UMCS kontynuuje cykl "Okiem eksperta". Tym razem pojawił się komentarz o zamieszkach w RPA | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamieszek w Republice Południowej Afryki dotyczy kolejny komentarzy, który powstał w ramach cyklu "Okiem eksperta". Cykl jest inicjatywą Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Reklama

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej przygotował kolejny komentarz ekspercki w ramach cyklu "Okiem eksperta". Autorem jest dr Tomasz Bichta - adiunkt w Katedrze Systemów Politycznych i Praw Człowieka UMCS. Specjalista wypowiada się na temat zamieszek w Republice Południowej Afryki - jakie są ich przyczyny, czy sytuacja rzeczywiście się stabilizuje i jakie są prognozy na przyszłość.

- Tekst powstał w ramach inicjatywy "Okiem eksperta”, która ma na celu promowanie nauki, badań i specjalistycznej wiedzy naukowców z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjaliści tworzą komentarze eksperckie, opinie, analizy czy prognozy branżowe dotyczące bieżących wydarzeń, problemów oraz zagadnień budzących wątpliwości, a znajdujących się w polu ich zainteresowań badawczych - informuje Katarzyna Skałecka z Centrum Prasowego UMCS w Lublinie.

Komentarz można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

Dr Tomasz Bichta jest wykładowcą, komentatorem, adiunktem w Katedrze Systemów Politycznych i Praw Człowieka UMCS. W pracy naukowej koncentruje się na transformacjach polityczno-kulturowych we współczesnej Afryce, partiach i systemach politycznych oraz wybranych zagrożeniach bezpieczeństwa międzynarodowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy