Reklama

Reklama

Lublin: Nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego zakończony

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Nabór projektów do  Budżetu Obywatelskiego zakończony - Zdjęcie główne

Nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego zakończony | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skończył się nabór projektów do IX edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Wpłynęło ponad 160 projektów.

Reklama

Do końca marca elektronicznie wpłynęły 162 pomysły, w tym 103 dzielnicowe i 59 ogólnomiejskich. Pełna liczba projektów, złożonych drogą tradycyjną w Biurach Obsługi Mieszkańców i za pośrednictwem poczty, zostanie podana w najbliższym czasie.

- Zakończyliśmy nabór do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Lublina, którzy od dziewięciu już lat aktywnie wspierają poprawę jakości życia swojej najbliższej okolicy. Nie ma na to lepszej drogi niż zgłaszanie pomysłów w Budżecie Obywatelskim. Przed nami czas weryfikacji wniosków i intensywna praca zespołu oceniającego, który wyłoni projekty zakwalifikowane do głosowania - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Weryfikacja i ocena wniosków potrwa ok. 3 miesiące. Wtedy będzie znana lista projektów, które zostaną poddane pod głosowanie. Autorzy będą mieli 7 dni ona złożenie formalnego odwołania od decyzji.

Tegoroczna edycja Budżetu Obywatelskiego zaczęła się się naborem 7 marca. Regulamin pozwalał na składanie projektów dzielnicowych o wartość 350 tys. zł oraz ogólnomiejskich inwestycyjnych o wartości 1 mln zł i nieinwestycyjnych tzw. "miękkich” do 200 tys. zł. Do rozdysponowania jest ponad 14 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy