Reklama

Reklama

Lublin: Miasto uruchamia nową aplikację. Można przez nią zgłaszać uwagi do planowania przestrzennego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Miasto uruchamia nową aplikację. Można przez nią zgłaszać uwagi do planowania przestrzennego - Zdjęcie główne

Miasto uruchamia nową aplikację. Można przez nią zgłaszać uwagi do planowania przestrzennego | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto uruchamia aplikację portalu partycypacyjnego dla planowania przestrzennego. To nowa internetowa platforma do kontaktu z mieszkańcami Lublina. Wszyscy zainteresowani udziałem w dyskusji nad zapisami planów zagospodarowania mogą zgłaszać wnioski i uwagi poprzez taką e-usługę.

Reklama

- Do tej pory wnioski i uwagi w procedurze planistycznej można było składać wyłącznie drogą tradycyjną w formie papierowej bądź elektroniczną poprzez adres e-mail. Wprowadzenie kolejnej e-usługi w pakiecie oferowanym przez urząd, tym razem z zakresu planowania przestrzennego, umożliwia składanie wniosków i uwag w procedurach planistycznych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Tą drogą możliwe będzie także składanie wniosków o sporządzenie lub zmianę tych dokumentów - mówi Andrzej Wojewódzki, sekretarz Miasta Lublin.

Nowa e-usługa dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin w zakładce planowanie przestrzenne. Dzieki niej można złożyć uwagi do obecnie wyłożonych projektów planów. Są to: Ekologiczny System Obszarów Chronionych Miasta Lublin dla wybranych terenów położonych w rejonach dolin rzecznych - CZĘŚĆ V - rejon Bystrzyca Wrotków oraz Część I - obszar północno-wschodni dla obszarów: obszar A - rejon ulic: Strzeszewskiego i Strzembosza oraz obszar D - rejon alei Spółdzielczości Pracy.

Uruchomienie takiej możliwości składania wniosków i uwag w planowaniu przestrzennym jest kolejnym etapem wdrażania e-usług.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy