Reklama

Reklama

Lublin: Jedno ze spotkań w ramach Planu dla Dzielnic odwołane. Z powodu pandemii

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Jedno ze spotkań w ramach Planu dla Dzielnic odwołane. Z powodu pandemii - Zdjęcie główne

Jedno ze spotkań w ramach Planu dla Dzielnic odwołane. Z powodu pandemii | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej i obostrzeń zostaje przesunięty termin najbliższego spotkania w ramach Projektu "Plan dla Dzielnic”, które miało dotyczyć spraw dzielnic: Stare Miasto, Śródmieście, Wieniawa.

Reklama

- Wartością spotkań projektu "Plan dla Dzielnic” jest możliwość osobistej rozmowy i szczegółowego wyjaśnienie wszystkich spraw dotyczących konkretnej dzielnicy. Do tej pory, pomimo trwającej epidemii, przy ścisłym rygorze sanitarnym, prowadziliśmy spotkania. Jednak aktualna sytuacja  wzrastająca liczba zachorowań oraz ich dynamika, na chwilę obecną nie pozwalają na organizację spotkań w dotychczasowej formule. Dlatego, mając na względzie przede wszystkim zdrowie mieszkańców oraz nie chcąc rezygnować z osobistych rozmów i kontaktów, zmuszeni jesteśmy przenieść spotkania na marzec. Mamy nadzieję, że wówczas, po feriach zimowych, uda nam się ponownie spotkać i porozmawiać - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.
 
Spotkanie było zaplanowane na 8 lutego. Miało dotyczyć spraw mieszkańców dzielnic Stare Miasto, Śródmieście oraz Wieniawa i odbyć się w Centrum Kultury w Lublinie. Nowy termin zostanie podany na początku marca. Wszystkie osoby, które zgłosiły w nim swój udział, dostaną informację o przeniesieniu spotkania na inny termin, a potem o nowej dacie wydarzenia. Jeśli osoba zapisana na spotkanie nie będzie mogła w nim uczestniczyć, to mimo nieobecności, sprawy przez nią zgłoszone również zostaną poruszone w trakcie dyskusji. Terminy spotkań dla kolejnych, zostaną podane na początku marca, czyli po zakończeniu ferii zimowych w województwie i po zakończeniu obowiązywania obostrzeń.
 
 
"Plan dla Dzielnic” to opis priorytetów rozwojowych w dzielnicach w perspektywie najbliższych lat. Prace nad nim rozpoczęły się w trzecim kwartale 2021 r. Pierwszym etapem są spotkania służące diagnozowaniu problemów i potrzeb poprzez rozmowy z mieszkańcami i mieszkankami.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy