Reklama

LubForum.pl idzie krok dalej! Od dzisiaj ruszamy z portalem Lublin24.pl

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

LubForum.pl idzie krok dalej! Od dzisiaj ruszamy z portalem Lublin24.pl - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po kilku latach działalności Lubelskiego Forum Internetowego LubForum.pl mamy przyjemność poinformować, że od dziś Wasze ulubione miejsce spotkań, dyskusji i wymiany poglądów rozwija się o portal informacyjny www.lublin24.pl.

Internautów nielubiących zmieniać przyzwyczajeń, uspokajamy. Forum działa i będzie działać tak jak do tej pory z jednym wyjątkiem. Od teraz dostępne będzie na stronie www.forum.lublin24.pl. Jego działalność pozostanie niekomercyjna.

A dla tych, którzy lubią poszukiwania, mamy nową propozycję na rynku lubelskich mediów, dostępną w sieci również w przystępnej wersji mobilnej. Naszą ambicją nie jest pisanie o wielkiej polityce, czy załatwianie własnych interesów. Chcemy informować o sprawach bliskich i ważnych dla lublinian. Tych, które leżą na sercu uczestnikom forum i mieszkańców miasta.

Chcemy dotrzeć do informacji istotnych, poruszających, budzących emocje. Ale i do lokalnych, czy wręcz dzielnicowych, także takich, które czasem umykają innym mediom zajętym, tym co dzieje się w urzędach.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc i zapraszamy Was do wspólnego redagowania naszego portalu lublin24.pl. Pod adresem: lublin@lukas.media.pl czekamy na maile od Was z informacjami, o których warto poinformować. Każdy może zrobić zdjęcie, nakręcić film, napisać informację, a my to opublikujemy.

Czekamy też na Was w redakcji lublin24.pl przy ul. Chopina 45/1. Zawsze można tu wpaść na kawę i opowiedzieć o tym, co wkurza i boli, o tym co w naszym mieście warto zmienić. Ale i o tym, czym warto się pochwalić i podzielić z innymi forumowiczami i czytelnikami.

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpejdża na Facebook’u, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszystkie nasze informacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE