Reklama

Lubelskie? Naturalnie - Land Art Festiwal!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiały organizatora

Lubelskie? Naturalnie - Land Art Festiwal! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Połączenie sztuki i natury - województwo lubelskie i National Geographic zapraszają na Land Art Festiwal.

Województwo lubelskie kolejny raz stanie się miejscem gdzie sztuka połączy się z naturą. Land Art Festiwal to wydarzenie, w którym udział biorą artyści z Polski i świata, integrując sztukę z przyrodą.
Tegoroczna edycja rozpocznie się 4 i potrwa do 14 lipca. Miejscem wydarzenia będzie wieś Bubel Granna, a motywem przewodnim „Święto”.


fot. Materiały organizatora
-Święto jako spoiwo społeczności zbliżało do siebie jej członków, budowało świat wspólnych wartości, wzmacniało solidarność. Jako instytucja społeczna wymaga zbiorowego zaangażowania, płakać można w pojedynkę, ale świętować trzeba z kimś. Święto to zatem także czas pokoju, radości, zawieszenia gniewu i różnic; waśnie w czasie święta zwyczajnie nie uchodzą. Land Art Festiwal odwołuje się do tych pozytywnych aspektów, z uwzględnieniem natury i jej procesów, w odróżnieniu od świętowania jako konsumpcji – informują organizatorzy.


fot. Materiały organizatora
Dodatkowo w National Geographic zostaną wyemitowane 3 odcinki miniprogramów o naszym województwie, które pokażą jego najpiękniejsze zakątki, historię i relację z festiwalu.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę - 10 czerwca, o godzinie 22:05 (powtórkę będzie można zobaczyć w środę, 13 czerwca o 17:55).
Odcinek drugi zobaczymy w niedzielę 1 lipca o godzinie 22:05 (powtórka obejrzymy w środę 4 lipca o godz. 17:55).
Ostatni odcinek będzie można obejrzeć w niedzielę 12 sierpnia, także o 22:05 (powtórka – 15 sierpnia o 17:55).Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE