Reklama

Lubelskie jest tu!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

Lubelskie jest tu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Potencjał miasta Lublin i Lubelszczyzny jako produkt turystyczny" - pod takim hasłem odbyło się dzisiejsze spotkanie na Lubartowskiej 77 - w miejscu Lubelskiego Jarmarku.

Dzisiejsza konferencja pt. "Potencjał miasta Lublin i Lubelszczyzny jako produkt turystyczny" - to szereg warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Wydarzenie odbyło się w Jarmarku Lubelskim przy ul. Lubartowskiej 77. Celem spotkania była integracja środowiska obsługującego ruch turystyczny oraz zdefiniowanie szans i zagrożeń rynkowych w branży. Omawiano także zagadnienia dotyczące współpracy na linii urzędy-przedsiębiorcy-turyści.

- Jestem przedsiębiorcą, który pracował wcześniej w branży motoryzacyjnej. W tej chwili bardzo kręci mnie branża turystyczna. Po 4 latach pracy udało nam się zgromadzić w tym miejscu osoby, które tworzą turystykę na rynku lubelskim - mówi Robert Niedziałek - organizator przedsięwzięcia.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich branż związanych z rozwojem turystyki w regionie. Nie zabrakło także urzędników z lubelskiego ratusza, Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Wojewódzkiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE