Reklama

Reklama

Lubelski Ratusz szuka firmy do utrzymywania miejsc pamięci narodowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lubelski Ratusz szuka firmy do utrzymywania miejsc pamięci narodowej - Zdjęcie główne

Lubelski Ratusz szuka firmy do utrzymywania miejsc pamięci narodowej | foto Wikipedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta poszukuje firmy, która w przyszłym roku będzie zajmować się utrzymywaniem miejsc pamięci narodowej. Mowa jest np. o pielęgnacji, ale też o dekorowaniu z okazji świąt.

Reklama

Urząd Miasta ogłosił właśnie przetarg na utrzymywanie miejsc pamięci narodowej. W Lublinie jest wiele takich miejsc np. pomnik rozstrzelanych przez Niemców w XII 1939 przy cmentarzu żydowskim na ul. Kalinowszczyzna, pomnik Powstańców Styczniowych na miasteczku akademickim UMCS, czy pomnik żołnierzy AK-WiN zgrupowania mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapora" na skarpie na Placu Zamkowym. 

Do zadań wykonawcy będzie należało: konserwacja trawników, pielęgnacja drzew i krzewów, prace porządkowe obejmujące pomniki i alejki, naprawy i konserwacja obiektów. Oprócz tego, będzie zajmował się: pielęgnacją kwietników, dekoracją z okazji Wszystkich Świętych (chryzantemy, wiązanki), oflagowaniem, zakupem i montażem materiałów eksploatacyjnych do masztów, zniczy i tablic informacyjnych. Poza tym, będzie zoobowiązany do pełnienia codziennego dyżuru od godziny 6.00 do 20.00. Wszystkie te zasadnia będą realizowane w przyszłym roku - od 3 kwietnia do 31 grudnia.

Do tego, wybrana firma musi dysponować odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami w dziedzinie ogrodnictwa lub architektury krajobrazu. Pracownicy muszą mieć też co najmniej 12 miesięcy stażu zawodowego w utrzymywaniu terenów zieleni lub pomników.

Przy wyborze oferty brana będzie pod uwagę najniższa cena.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy