Reklama

Reklama

Lubelski Ratusz szuka firmy do przewozu zwłok

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski Ratusz szuka firmy do przewozu zwłok - Zdjęcie główne

Poszukiwana firma ma zajmować się przewozem zwłok osób zmarłych lub zabitych w miejscach publicznych na terenie Gminy Lublin do zakładu medycyny sądowej, na każdorazowe wezwanie Prokuratury lub Policji | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz szuka firmy, która zajmie się przewozem zwłok zmarłych lub zabitych w miejscach publicznych na terenie Gminy Lublin do zakładu medycyny sądowej. Średnia ilość takich przewozów w ciągu ostatnich 3 lat wynosi 47 rocznie.

Reklama

Urząd Miasta szuka firmy, która zajmie się przewozem zwłok osób zmarłych lub zabitych w miejscach publicznych na terenie Gminy Lublin do zakładu medycyny sądowej, na każdorazowe wezwanie Prokuratury lub Policji. Przewóz ma obejmować też ludzkie szczątki.

 

W ramach zlecenia firma będzie musiała przyjechać na miejsce zdarzenia nie później niż w ciągu jednej godziny od momentu otrzymania informacji, włożyć zwłoki do worka, przenieść je do środka transportu przeznaczonego do przewozu zwłok i szczątków ludzkich. Następnie ma przewieźć je we wskazane miejsce oraz przekazać je osobom uprawnionym. Poza tym, firma musi pełnić całodobowy dyżur telefoniczny i być gotowa na wezwanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz zapewniać odpowiednie środki tecniczne i materiały. Do jej obowiązków będzie też należeć prowadzenie szczegółowego rejestru wykonanych usług oraz bieżące informowanie o otrzymanych zleceniach na przewóz zwłok, Wydziału Gospodarki Komunalnej UM, który zajmuje się m.in. wydawaniem zezwoleń na sprowadzenie zwłok i szczątków ludzkich.

 

- Ilość zleceń dokonywanych przez uprawnione podmioty będzie zależna od liczby zdarzeń w danym okresie. Średnia ilość przewozów w okresie trzech poprzednich lat wynosi 47 rocznie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o brak zleceń - czytamy w ogłoszeniu.

 

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty brana będzie pod uwagę najniższa cena. Termin składania ofert mija 4 grudnia. Wybrana firma zostanie zatrudniona na okres od 1 stycznia przyszłego roku do końca 2023 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE