Reklama

Reklama

Lubelski ratusz szuka firmy do dbania o place zabaw i siłownie zewnętrzne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski ratusz szuka firmy do dbania o place zabaw i siłownie zewnętrzne - Zdjęcie główne

Lubelski ratusz szuka firmy do dbania o m.in. place zabaw. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd miasta szuka firmy, która zadba o place zabaw i siłownie zewnętrzne. Umowa ma obowiązywać od początku 2021 roku do końca 2024 roku.

Reklama

Wybrana firma będzie miała za zadanie oczyścić place zabaw i siłownie zewnętrzne w miesiącach kwiecień-październik i listopad-marzec. Przede wszystkim będzie musiał zadbać o sprzątanie obiektów łącznie z dojściami do nch i czyszczenie wszystkich urządzeń. W ramach zamówienia będą też kontrole stanu technicznego, utrzymanie, naprawy, kosnerwacje, zbieranie zanieczyszczeń, prace ogrodnicze, grabienie, opróżnianie koszy na śmieci, koszenie trawy, pielenie, zamiatanie. 

 

Firma musi mieć też odpowiedni sprzęt m.in. samochód o całkowtej masie do 3,5 tony z zamykaną komorą do czasowego gromadzenia i tarnsportu odpadów, auta towarowo-osobowe do szybkiego przewozu osób i sprzętu do ręcznego oczyszczania i wykonywania napraw oraz myjkę cisnieniową. 

 

Wykonawca zajmie się obszarami na wschód i zachód od granicy ustanowionej ulicami: Osmolicka, Żeglarska, rzeka Bystrzyca (do ul. Muzycznej), ul. Głęboka, ul. Akademicka, ul. Łopacińskiego, Al. Racławickiej, Krakowskie Przedmieśie, ul. Wieniawska, ul. Lubomelska, ul. Północna (na odcinku od al. Kompozytorów Polskich do ul. Szeligowskiego), ul. Szeligowskiego (na odcinku od ul. Północnej do al. Smorawińskiego), al. Smroawińskiego, al Spółdzielczości Pracy. 

 

Otwarcie ofert zaplanowano na najbliższy piątek (18 września). Umowa będzie obowiązywac od początku przyszłego roku do końca 2024 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE