Lubelski ratusz szuka firmy do dbania o place zabaw i siłownie zewnętrzne

Lubelski ratusz szuka firmy do dbania o m.in. place zabaw. | foto Pixabay

wiadomosci Urząd miasta szuka firmy, która zadba o place zabaw i siłownie zewnętrzne. Umowa ma obowiązywać od początku 2021 roku do końca 2024 roku.

Joanna Niećko

Opublikowano: 15 września 2020 11:00 | Aktualizacja: 15 września 2020 09:36

Wybrana firma będzie miała za zadanie oczyścić place zabaw i siłownie zewnętrzne w miesiącach kwiecień-październik i listopad-marzec. Przede wszystkim będzie musiał zadbać o sprzątanie obiektów łącznie z dojściami do nch i czyszczenie wszystkich urządzeń. W ramach zamówienia będą też kontrole stanu technicznego, utrzymanie, naprawy, kosnerwacje, zbieranie zanieczyszczeń, prace ogrodnicze, grabienie, opróżnianie koszy na śmieci, koszenie trawy, pielenie, zamiatanie. 

 

Firma musi mieć też odpowiedni sprzęt m.in. samochód o całkowtej masie do 3,5 tony z zamykaną komorą do czasowego gromadzenia i tarnsportu odpadów, auta towarowo-osobowe do szybkiego przewozu osób i sprzętu do ręcznego oczyszczania i wykonywania napraw oraz myjkę cisnieniową. 

 

Wykonawca zajmie się obszarami na wschód i zachód od granicy ustanowionej ulicami: Osmolicka, Żeglarska, rzeka Bystrzyca (do ul. Muzycznej), ul. Głęboka, ul. Akademicka, ul. Łopacińskiego, Al. Racławickiej, Krakowskie Przedmieśie, ul. Wieniawska, ul. Lubomelska, ul. Północna (na odcinku od al. Kompozytorów Polskich do ul. Szeligowskiego), ul. Szeligowskiego (na odcinku od ul. Północnej do al. Smorawińskiego), al. Smroawińskiego, al Spółdzielczości Pracy. 

 

Otwarcie ofert zaplanowano na najbliższy piątek (18 września). Umowa będzie obowiązywac od początku przyszłego roku do końca 2024 roku. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.