Reklama

Lubelski radny prosi o poprawę oświetlenia przy przedszkolach na Czechowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski radny prosi o poprawę oświetlenia przy przedszkolach na Czechowie - Zdjęcie główne

Lubelski radny prosi o poprawę oświetlenia przy przedszkolach na Czechowie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny miejski Stanisław Brzozowski (Prawo i Sprawiedliwość) wystąpił z dwiema podobnymi interpelacjami do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublina. Chodzi o poprawę oświetlenia przy Przedszkolu nr 70 i Pzredszkolu nr 56. Oba znajdują się na Czechowie.

Pierwsze z przedszkoli jest przy ul. Smyczkowej, a drugie przy ul. Kurantowej. W przypadku pierwszej placówki radny prosi o wymianę w jednej z ulicznych latarni obecnego wysięgnika jednoramiennego na dwuramienny z kątem rozwarcia ramion ok. 180 stopni i montażem dodatkowej oprawy od strony budynku przedszkola. W przypadku drugiej placówki, prosi o taką samą wymianę, ale w dwóch latarniach. 

 

- Powyższe pozwoli na oświetlenie głównego wejścia do budynku przedszkola i będzie kompromisem w obecnej sytuacji, kiedy brak jest środków budżetowych na naprawę i przywrócenie do eksploatacji obecnej instalacji oświetleniowej przedszkola - napisał w interpelacji dotyczącej Przedszkola nr 70, Stanisław Brzozowski, który użył tych samych argumentów również w interpelacji w sprawie Przedszkola nr 56.

 

Jednocześnie w związku z brakiem pieniędzy na naprawę istniejącej instalacji oświetlenia terenu Przedszkola nr 70 i bardzo złym stanem technicznym istniejących słupów typu parkowego (korozja, mocne zdekompletowanie), radny prosi o ich demontaż i usunięcie z terenu przedszkolnego placu zabaw. 

 

Odpowiedzi na interpelacje jeszcze nie opublikowano. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE