Reklama

„Letni Dzień” w Lublinie – przyjdź na spektakl

Opublikowano:
Autor:

„Letni Dzień” w Lublinie – przyjdź na spektakl - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubelski teatr Old Times Garage zaprasza na nowy spektakl w reżyserii Olgi Chajdas. Tym razem będzie to \"Letni Dzień\" autorstwa Sławomira Mrożka.

Mała, letniskowa miejscowość, pogodny, letni dzień” – mówi jeden z bohaterów. W takich okolicznościach trudno wyobrazić sobie tragedię. Tymczasem dwóch mężczyzn przypadkowo spotyka się w tym samym miejscu, aby z dwóch zupełnie różnych powodów zrobić dokładnie to samo – popełnić samobójstwo. Czy pojawienie się tajemniczej kobiety zmieni bieg wydarzeń? Czy mężczyźni ulegną jej urokowi? Jaki sekret skrywa piękna nieznajoma?

By uzyskać odpowiedzi na te pytania, warto przyjść w czwartek 13 października do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Akademickiej 15. Początek zaplanowano na godz. 19.00. Obecni przekonają się, że sztuka Sławomira Mrożka to kameralna, ale pełna emocji, namiętności i napięć opowieść o przeznaczeniu, losie, fatum. W obsadzie: ANNA Mucha, MAREK Pituch oraz JAKUB Wons.

Bilety w cenie 80 zł (widownia) i 70 zł (balkon) można nabyć pod nr tel.  504 036 220, drogą mailową: robert.rutkowski2@o2.pl, bądź na stronie internetowej: www.kupbilecik.pl. Można je nabyć też drogą tradycyjną w „Kulturomaniaku” ul. T. Zana 19.

Zapraszamy!
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE