Reklama

Ku przestrodze!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Ku przestrodze! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Brawurowa jazda i ignorowanie znaków na drodze to częsta przyczyna wielu stłuczek i wypadków. Zdarzenie, które miało miejsce w poniedziałkową noc wyglądało naprawdę groźnie. Kierowca opla wjechał na skrzyżowanie uderzając z impetem w inny samochód. W efekcie zderzenia się aut, jedno z nich przewróciło się na bok, a drugie uderzyło w słup. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Nagranie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Lekceważenie znaków drogowych, brawura, niedostosowanie techniki jazdy do warunków na drodze, to tylko niektóre z przyczyn wypadków i kolizji popełnianych przez kierujących. Tak też było w przypadku groźnie wyglądającej kolizji, do której doszło w nocy z poniedziałek na wtorek w rejonie ronda Honorowych Krwiodawców. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Tuż po północy, kiedy  na ulicach prawie pusto, doszło do zderzenia się dwóch samochodów. Sprawca – kierujacy  oplem wjechał na skrzyzowanie ignorując znaki drogowe i wymusił pierwszenstwo na drugim oplu,  w efekcie czego doszło do konfrontacji obu aut. W efekcie tego jeden z opli zatrzymał się na boku, zaś drugi wylądował na przydrożnym słupie.

Wyglądało to  groźnie, pojazdy uległy uszkodzeniom, ale jak się okazało, nic poważnego nikomu się nie stało. Policjanci ustalili, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji – mieszkaniec pow. kraśnickiego, został ukarany 500-złotowym mandatem.

Policjanci zwracają się z apelem do kierujących o szczególną ostrożność, czujność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że jeśli nawet my sami jeździmy zgodnie z przepisami, stykamy się na drodze z kierowcami, którzy mogą ich nie egzekwować. W takim przypadku pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE