Reklama

Koronawirus: Księża z parafii na lubelskim LSM-ie w kwarantannie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: DSM

Koronawirus: Księża z parafii na lubelskim LSM-ie w kwarantannie - Zdjęcie główne

"Polecamy się waszym modlitwom za wstawiennictwem św. Józefa" - pisze do parafian proboszcz | foto DSM

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Księża z Parafii Św. Józefa w Lublinie pod lupą sanepidu. Wszystko dlatego, że jeden z nich miał kontakt z osobą, która jest zakażona koronawirusem SARS-CoV-2.

W piątek, 17 lipca, przedstawiciele Parafii Św. Józefa w Lublinie poinformowali o tym, że jeden z ich duchownych miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2. W efekcie duchowni z kościoła przy ul. Filaretów w lubelskiej dzielnicy LSM zostali objęci kwarantanną. Ta ma potrwać od 17 lipca (piątek) do 21 lipca (wtorek).

 

"Wszystkie Msze św. w naszym kościele będą odprawiane przez kapłanów, którzy nie mieli z nami kontaktu. W tym czasie duszpasterze parafialni będą odprawiali Msze św. w kaplicy na Plebani" - pisze w komunikacie opublikowanym na profilu parafii na facebooku ks. proboszcz Andrzej Szulej. "Polecamy się waszym modlitwom za wstawiennictwem św. Józefa. Do szybkiego zobaczenia" - dodaje duchowny.

 

 

Według danych z popołudnia 17 lipca na terenie województwa lubelskiego znajdują się aktualnie 104 osoby hospitalizowane z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, z czego 17 z nich to pacjenci, którzy przybyli w ciągu ostatniej doby. Obecnie objętych kwarantanną w naszym województwie jest 6325 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 298 mieszkańców naszego województwa.

 

Do 17 lipca na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 858 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 605 ozdrowieńców i zarejestrowano 20 zgonów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE