Reklama

Reklama

Kolejna zmiana ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Prace na odcinku od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Kolejna zmiana ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Prace na odcinku od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego - Zdjęcie główne

Kolejna zmiana ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Prace na odcinku od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wtorku (22 września) do końca października będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na Al. Racławickich z powodu robót drogowych od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego. Zmienią się tez lokalizacje przystanków komunikacji miejskich.

Reklama

Roboty drogowe w ramach remontu Al. Racławickich prowadzone będą na odcinku od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego. Cały ruch drogowy przeniesiony zostanie na jezdnię po stronie Szpitala Wojskowego przy Al. Racławickich. Za to dla ruchu ponownie będą otwarte ul. Legionowa i Głowackiego.

 

Nieczynny będzie wlot ulicy Spadochroniarzy. 

 

- Jadąc od ulic Głębokiej, Pagi i Spadochroniarzy zalecany jest skręt w ul. Weteranów i dojazd do ul. Sowińskiego, a następnie dalej ul. Poniatowskiego do ul. Popiełuszki. Kierowcy muszą pamiętać, że nie ma relacji skrętu w lewo z ul. Sowińskiego w Al. Racławickie - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Preyzdenta Miasta Lublin. 

 

Z ul. Legionowej wyjazd w Al. Racławickie będzie tylko w prawo i w lewo, nie będzie możliwości jazdy na wprost w ul. Spadochroniarzy. Na odcinkach dojazdowych do strefy robót obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania. 

 

- Prosimy kierowców o wybieranie dróg alternatywnych i omijanie obszaru gdzie są prowadzone roboty drogowe - dodaje Justyna Góźdź.

 

Na czas prowadzonych prac, zmienią się lokalizacje przystanków Spadochroniarzy 02 oraz Liceum im. Staszica 02. Pierwszy zostanie przeniesiony na istniejącą zatokę dla taksówek (przy wieży ciśnień), a drugi będzie przesunięty w kierunku ul. Sowińskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE