Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie

Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie | foto Pixabay

wiadomosci W związku z przebudową Alei Racławickich jutro zmieni się organizacja ruchu drogowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 28 września 2020 13:03 | Aktualizacja: 28 września 2020 10:51

Od jutra (29 września) Al. Racławickie zostaną zamknięte od strony Ogrodu Saskiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure. Ruch będzie odbywał się drugą stroną jezdni.
 
Z kolei od czwartku (1 października) otwarty zostanie jeden pas ruchu ul. Lipowej, po stronie ul. Sądowej. Będą mogły z niego korzystać w obu kierunkach tylko i wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej.
 
Dodatkowo, od 1 października zostanie zamknięty wlot ul. Krakowskie Przedmieście w Al. Racławickie. Prace drogowe prowadzone będą po stronie ul. Wieniawskiej. W kierunku centrum ruch będzie się odbywał normalnie, a w kierunku przeciwnym (w stronę Al. Racławickich) wyznaczono objazd ulicami: Ewangelicka, Tramecourta, Leszczyńskiego i Długosza. 
 
- Jadąc od strony al. Solidarności, na ul. Lubomelskiej (przed ul. Czechowską oraz przed ul. Leszczyńskiego) kierowcy będą informowani o objeździe w stronę Al. Racławickich. Ponadto, z ul. Krakowskie Przedmieście jadąc od strony Placu Litewskiego w kierunku ul. Lipowej pojedziemy ul. Chopina i Okopową - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.