Reklama

Reklama

Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie - Zdjęcie główne

Kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z przebudową Alei Racławickich jutro zmieni się organizacja ruchu drogowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure.

Reklama

Od jutra (29 września) Al. Racławickie zostaną zamknięte od strony Ogrodu Saskiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure. Ruch będzie odbywał się drugą stroną jezdni.
 
Z kolei od czwartku (1 października) otwarty zostanie jeden pas ruchu ul. Lipowej, po stronie ul. Sądowej. Będą mogły z niego korzystać w obu kierunkach tylko i wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej.
 
Dodatkowo, od 1 października zostanie zamknięty wlot ul. Krakowskie Przedmieście w Al. Racławickie. Prace drogowe prowadzone będą po stronie ul. Wieniawskiej. W kierunku centrum ruch będzie się odbywał normalnie, a w kierunku przeciwnym (w stronę Al. Racławickich) wyznaczono objazd ulicami: Ewangelicka, Tramecourta, Leszczyńskiego i Długosza. 
 
- Jadąc od strony al. Solidarności, na ul. Lubomelskiej (przed ul. Czechowską oraz przed ul. Leszczyńskiego) kierowcy będą informowani o objeździe w stronę Al. Racławickich. Ponadto, z ul. Krakowskie Przedmieście jadąc od strony Placu Litewskiego w kierunku ul. Lipowej pojedziemy ul. Chopina i Okopową - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE