Reklama

Kamieniem wybił wiatę, usłyszał już zarzut

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Kamieniem wybił wiatę, usłyszał już zarzut - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarzut uszkodzenia wiaty PKP usłyszał wczoraj na VII komisariacie 19-letni mieszkaniec Lublina. Młodzieniec w lipcu b.r. kamieniem rzucił w wiatę powodując rozbicie szyby. Straty oszacowano na 1,5 tys. zł. W ustaleniu wandala pomógł policjantom monitoring.

Do zdarzenia doszło 18 lipca. Z przyjętego przez komisariat VII Policji w Lublinie zgłoszenia wynikało, że ktoś wybił szybę w wiacie przystankowej na peronie Lublin-Zemborzyce. Powstałe straty wyceniono na kwotę 1,5 tys. złotych. Policjanci z VII komisariatu zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać sylwetkę młodego mężczyzny.


Wczoraj sprawca został zatrzymany. Na VII komisariacie został przesłuchany. Przyznał się do winy. Twierdził, że nie wie, co skłoniło go do zniszczenia wiaty. Powiedział, że wcześniej spożywał piwo w towarzystwie swojej dziewczyny i poznanego przygodnie mężczyzny. Później jak gdyby nigdy nic podjął z torowiska kamień i cisnął nim w szybę. Do domu wrócił sam taksówką.


19-latek wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze, której wymiar to 1 rok ograniczenia wolności, obowiązek wykonania prac społecznych oraz naprawienie szkody.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE