Reklama

Janowska, Choiny – utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Cezary Potapczuk

Janowska, Choiny – utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spore utrudnienia napotkają kierowców od poniedziałku na ulicy Janowskiej. Z kolei od wtorku część ulicy Choiny zostanie zamknięta.

Spore utrudnienia napotkają kierowców od poniedziałku na ulicy Janowskiej. W rejonie wiaduktu kolejowego drogowcy wyłączyli z ruchu jeden pas. To ograniczenie dotyczy jadących od Jana Pawła w kierunku ulicy Krężnickiej. W tym miejscu obowiązuje ruch wahadłowy, a steruje nim tymczasowa sygnalizacja świetlna. Utrudnienia potrwają do 18 czerwca.

O wiele więcej problemów czeka na kierowców w północnej części miasta, konkretnie na ulicy Choiny, na odcinku od Zelwerowicza do granic miasta. Ta mocno ruchliwa trasa zostanie od wtorku praktycznie wyłączona z użytkowania. Ma to związek z rozpoczęciem przebudowy ulicy i budowy infrastruktury podziemnej – sieci kanalizacyjnej, deszczowej i gazowej. Zmiany oznaczają konieczność wprowadzenia objazdów. Te poprowadzone zostaną ulicą Zelwerowicza i Drogą Wojewódzką nr 809. Wjazd w osiedle Choiny będzie możliwy jedynie od ulicy Zelwerowicza i Koncertowej, w rejonie przystanku autobusowego. Na zamknięty odcinek ulicy Choiny dopuszczony będzie ruch pojazdów:: komunikacji miejskiej zbiorowej, taxi, służb komunalnych, budowy oraz dojazdu do okolicznych firm. Poza tym utrudnienia nie będą dotyczyć mieszkańców ul. Jurajskiej (ma połączenie wyłącznie z ul. Choiny). Utrudnienia te potrwają do odwołania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE