Reklama

Jak poprawić sytuację kierowców po zamknięciu części ulicy Krochmalnej? [AKTUALIZACJA WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Abramek

Jak poprawić sytuację kierowców po zamknięciu części ulicy Krochmalnej? [AKTUALIZACJA WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remont Krochmalnej i Diamentowej - drogowy Armagedon? Chodzi o odcinek jezdni po stronie klubu jeździeckiego. Cały ruch w tym miejscu odbywa się jezdnią po stronie boiska.


Jak poprawić sytuację kierowców po zamknięciu części ulicy Krochmalnej? Chodzi o odcinek jezdni  po stronie klubu jeździeckiego. Cały ruch w tym miejscu odbywa się jezdnią po stronie boiska. Kierowcy mają do dyspozycji po jednym pasie z i do centrum.

Problem jest poważny, od rana kierowcy w tej części miasta stanęli w gigantycznych korkach. Auta zablokowały ulice Jana Pawła II na całej długości, Diamentową od Zemborzyckiej i Krochmalną. Problem z przejazdem mieli też ci, którzy wybrali ulice Janowską i Nadbystrzycką.

Komunikacja miejska złapała potężne opóźnienia, w najlepszym wypadku półgodzinne. Jak informuje ZTM z poślizgiem kursują autobusy i trolejbusy linii nr 1, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 32, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 50, 152, 157, 160 i 161.

Zarząd Dróg i Mostów obserwuje to co dzieje się w rejonie zamkniętej Krochmalnej i zastanawia się jak rozładować komunikacyjny paraliż. Jednym z pomysłów jest wyłączenie tymczasowej sygnalizacji świetlnej Prawdopodobnie to ona odpowiada za zamieszanie i uniemożliwia płynny ruch – podejrzewa Kazimierz Pidek dyrektor ZDiM. Inny zakłada wyłączenie świateł na pobliskim rondzie JPII, Nadbystrzycka, Krochmalna.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE