Reklama

Jak bezpłatnie pozbyć się azbestu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikimedia

Jak bezpłatnie pozbyć się azbestu? - Zdjęcie główne

foto Wikimedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na zlecenie Miasta Lublin realizowany jest bezpłatny demontaż lub odbiór azbestu. Mimo trwającej epidemii Wydział Ochrony Środowiska, na bieżąco realizuje wnioski od mieszkańców i wspólnot mieszkaniowych.

W ubiegłym roku zdeponowano odpady z azbestem z ponad 140 nieruchomości. Środki na ten rok wynoszą 120 tys. złotych, a wnioski możemy składać do października. Programem objęte są budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, gospodarcze, garażowe, rekreacji indywidualnej, tymczasowe obiekty budowlane, jak również obiekty małej architektury służące utrzymaniu porządku.


Osoby zainteresowane demontażem i odbiorem azbestu zgłaszają w Wydziale Architektury i Budownictwa wykonanie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę w zakresie wymiany pokrycia dachu lub w przypadku konieczności uzyskują pozwolenie na budowę/przebudowę lub rozbiórkę budynku. Następnie wnioskują do Wydziału Ochrony Środowiska o usunięcie azbestu.- informuje Joanna Stryczewska z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE