Reklama

Innowacje, nowinki i konkursy - jutro IT Academic Day

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiały organizatora

Innowacje, nowinki i konkursy - jutro IT Academic Day - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Osoby zafascynowane technologiami IT spotkają się jutro na Politechnice Lubelskiej. W wirtualny świat zanurkują przy wsparciu specjalistów z branży. Udział bezpłatny.

IT Academic Day jest cyklem konferencji informatycznych odbywających się na Politechnice Lubelskiej. Corocznie skupia osoby zafascynowane i związane z branżą IT - komputerami, aplikacjami i programowaniem. Wydarzenie obfituje przede wszystkim w wykłady tematyczne i wystawy nowoczesnego sprzętu.

- Będziemy rozmawiać o innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w projektach informatycznych, nowinkach ze świata technologii, praktycznych informacjach, jak odnieść sukces w zawodzie oraz jaką drogę obrać, aby osiągnąć to możliwie w jak najkrótszym czasie. Ponadto słuchacze dowiedzą się, w jakim kierunku zmierza branża informatyczna oraz dlaczego warto poświęcić swój czas i wysiłek na rozwój osobisty - mówi Grzegorz Maksim z Grupy .NET Politechniki Lubelskiej.

Organizatorzy zachęcają do udziału w konkursach, które mają stanowić nie tylko okazję do wypróbowania swoich sił w zadaniach praktycznych i zdrowej rywalizacji, ale także zaprezentowaniu swojej osoby potencjalnym pracodawcom. Możliwość kontaktu z przedstawicielami firm informatycznych pomoże w budowaniu sieci kontaktów i wejściu na rynek pracy w branży IT.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół średnich, studentów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Udział jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji pod adresem. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek.

10 kwietnia 2018 r. (wtorek)
godz. 9.00-14.00
Politechnika Lubelska
sala E201 Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
wstęp: bezpłatny po rejestracji


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE