Reklama

Duże utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa skrzyżowania na Majdanku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

Duże utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa skrzyżowania na Majdanku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Sulisławicką i Grabskiego. To początek utrudnień dla wielu kierowców. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie poinformował o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu.

Objazdy ulicami: Krańcowa, Witosa i Dekutowskiego – to efekt zamkniętego skrzyżowania dla ruchu od ul. Krańcowej do ul. Hanki Ordonówny. Z odcinka wyłączonego z ruchu mogą korzystać wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej, pojazdy budowy i służby komunalne. Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza podkreśla, że samochody jadące w stronę Świdnika skręcą w lewo na skrzyżowaniu z ul. Krańcową i będą kierować się ul. Witosa. Z kolei jadący do Lublina z okolic Kalinówki będą musieli trzymać się ulicy Dekutowskiego aż do Witosa. Kierowcy, w tym taksówkarze mieli problemy również na ul. Pogodnej, gdzie zaobserwowano liczne korki. Samochody, które poruszały się tą ulicą zatrzymywały się prawie cały czas niezależnie od zmieniającej się sygnalizacji świetlnej. Osoby, które robią zakupy w pobliskim Lidlu także nie będą mieli łatwo. Do sklepu można dojechać tylko od strony ul. Witosa.

Prace przy skrzyżowaniu potrwają najprawdopodobniej do października tego roku. Na ten kilkumiesięczny czas Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE