Reklama

Dożynki Wojewódzkie Radawiec 2016

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelskie.pl

Dożynki Wojewódzkie Radawiec 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą niedzielę odbędą się Dożynki Wojewódzkie, które w tym roku organizuje wspólnie Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Lubelskiego i Wójt Gminy Konopnica.

Starostami dożynek są Małgorzata Słowik z Powiatu Kraśnickiego i Dariusz Buczek z Powiatu Lubelskiego. W Radawcu wystąpią Akcent, 2 plus 1, Poparzeni Kawą Trzy. Zapraszamy wszystkich na lotnisko sportowe w Radawcu.


 Dożynki to czas podziękowań dla rolników za ich ciężką prace, ale to także okazja do świętowania i wspólnej zabawy dla mieszkańców wsi i miast. Koncerty, wesołe miasteczko, konkursy, degustacje regionalnych przysmaków. Będzie można podziwiać najpiękniejsze wieńce dożynkowe z całego regionu. Nie zabraknie oczywiście występów zespołów ludowych.- Zapraszamy wszystkich do Radawca. Każdego roku Dożynki Wojewódzkie odwiedzają tysiące osób. W tym roku organizujemy je wspólnie ze Starostą Powiatu Lubelskiego i Wójtem Gminy Konopnica mamy więc nadzieję, że w Radawcu pojawi się jeszcze więcej mieszkańców z całego regionu - mówi Grzegorz Kapusta, wicemarszałek województwa. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE