Reklama

Biegowy Piknik Niepodległości w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM

Biegowy Piknik Niepodległości w Lublinie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 6 maja na Stadionie Lekkoatletycznym odbędzie się rodzinny piknik z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.


6 maja na Stadionie Lekkoatletycznym odbędzie się rodzinny piknik z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

-W tym roku obchodzimy rocznicę 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji 6 maja zapraszamy całe rodziny na Stadion Lekkoatletyczny na wspólne świętowanie. W programie rywalizacja sportowa oraz mnóstwo atrakcji dla małych i dużych – informują organizatorzy. 

O godzinie 9:00 na dystansie 100 m pobiegną dzieci, o 12:00 na dystansie 1918 m dorośli. Na mecie, na każdego uczestnika będzie czekał upominek. Dodatkowo wyniki pierwszych 100 biegaczy na dystansie 1918 m, zostaną umieszczone na pamiątkowej tablicy. Jej odsłonięcie odbędzie się w październiku, podczas ostatniej edycji „MILA na START”. Będzie to jednocześnie zakończenie cyklu #biegnijlublin. 

Na biegaczy i kibiców czekać będzie też wiele innych atrakcji: strefa gastronomiczna, treningi lekkoatletyczne dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie oraz konkursy z nagrodami. 
Podczas Biegowego Pikniku Niepodległości będzie można też zarejestrować się w Bazie Dawców Szpiku.

- W tej edycji szukamy Dawcy dla Filipka. Rejestracja trwa ok. 5 min, a może uratować życie drugiej osoby – informuje UM. 

Wejście dla dzieci jest bezpłatne, dorośli będą musieli zapłacić 25 zł.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE