Reklama

Akcja "Sadzonki za oponki" 2016

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Akcja "Sadzonki za oponki" 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas XI Ekopikniku Rodzinnego połączonego z Maratonem Leszczowym w najbliższą niedzielę (19 czerwca) odbędzie się zbiórka zużytych opon samochodowych w ramach akcji "Sadzonki za oponki".

Każdy mieszkaniec Lublina posiadający zużyte opony samochodowe będzie za darmo mógł je przekazać specjalistycznej firmie. W podziękowaniu za ekologiczną postawę Wydział Ochrony Środowiska będzie rozdawał sadzonki roślin ozdobnych, które można wykorzystać do upiększenia balkonów i tarasów.

Zużyte opony będzie można oddać na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie w godzinach od 12:00 do 18:00.

Przypominamy, że akcja skierowana jest wyłącznie do indywidualnych mieszkańców Lublina. Opony sprzętu ciężkiego, traktorowe itp. nie będą przyjmowane.

Akcja organizowana jest w ramach "Programu edukacji ekologicznej Miasta Lublin na rok 2016" przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE