Rapid Lublin walczył w Garwolinie. Mamy podium

sport Sześć drużyn rywalizował w turnieju Mamut Cup 2020. Rozgrywki beach soccera odbyły się pod patronatem Marcina Kołodziejczyka - wójta gminy Garwolin

Mateusz Połynka

Opublikowano: 2 lipca 2020 13:25 | Aktualizacja: 2 lipca 2020 13:29

- Turniej w Garwolinie spełnił swoją rolę. Założenia treningowo-szkoleniowe w jakimś stopniu zostały wykonane. Cieszę się, że mogłem przyjrzeć się szerokiej gamie naszych zawodników na tle innych rywali. Taki turniej w przygotowaniach daje o wiele więcej niż zwykły trening. Wiemy, co trzeba poprawić i nad czym pracować. Mam nadzieję, że zdążymy się przygotować optymalnie do najważniejszych rozgrywek w tym sezonie, które zbliżają się wielkimi krokami - mówi Michał Zgierski, szkoleniowiec Rapidu Lublin.

 

WYNIKI GR. A

Zgoda - Rapid I 1:4

Zdrowie I - Zgoda 3:2

Rapid I - Zdrowie 2:2, k. 5:4

 

 

 

WYNIKI GR. B

Rapid II - Zdrowie II 3:1

Boca - Rapid II 2:3

Zdrowie II - Boca 1:6

 

 

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

Zgoda - Boca Gdańsk 0:3

Zdrowie I - Zdrowie II 3:1

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

Rapid I - Boca 3:5

Rapid II - Zdrowie I 3:5

 

MECZ O V MIEJSCE

Zgoda - Zdrowie II 3:2

 

MECZ O III MIEJSCE

Rapid I - Rapid II 3:3, k. 1:2

 

MECZ O I MIEJSCE

Boca - Zdrowie I 3:4

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Zdrowie I Garwolin

2. Boca Gdańsk

3. Rapid II Lublin

4. Rapid I Lublin

5. Zgoda Chodecz

6. Zdrowie II Garwolin

 

 

Naj, naj...

Organizatorzy nie zapomnieli o nagrodach indywidualnych. Najlepszym graczem turnieju został wybrany Artur Meloyan reprezentujący Bocę Gdańsk, który pochodzi z naszego terenu. Najlepszym bramkarzem został okrzyknięty Dawid Wasążnik ze Zdrowia I, zaś siedem goli pozwoliło Jakubowi Bistule (Boca) sięgnąć po koronę króla strzelców.

 

 

 

Rapid II Lublin grał w zestawieniu: Marcin Zapał, Łukasz Gromba, Radosław Chmielnicki, Krzysztof Kurkiewicz, Jacek Paździor, Dawid Piorun, Rafał Krupski, Paweł Klimkiewicz, Michał Wołos, Bartłomiej Mroczek.

 

Rapid I Lublin reprezentowali:: Przemysław Hajkowski, Erwin Sobiech, Łukasz Lewandowski, Jarosław Walęciuk, Jakub Węgrzyn, Kacper Winiarczyk, Mateusz Chmielnicki, Tomasz Marzęda, Konrad Tarkowski.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.