Pierwszy sparing Motoru. Lublinianie testowali kilku zawodników

Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Pierwszy sparing Motoru. Lublinianie testowali kilku zawodników - Zdjęcie główne

Sztab szkoleniowy Motoru próbuje skompletować skład na nowy sezon w eWinner 2. Lidze | foto DSM/Archiwum

Sport Trener Stanisław Szpyrka w pierwszym sparingu Motoru przed sezonem 2022/2023 testował przede wszystkim piłkarzy linii defensywnej. Żółto-biało-niebiescy przegrali z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz.

W swoim pierwszym meczu kontrolnym Motor zmierzył się z pierwszoligową Sandecją. W środowym spotkaniu, rozegranym w Sanoku, żółto-biało-niebiescy przegrali z ekipą z Nowego Sącza 2:4.

Trener Stanisław Szpyrka testował w tym starciu kilku zawodników, m.in. na pozycji bramkarza oraz graczy linii obrony. Gole dla Motoru strzelili jeden z zawodników testowanych oraz Piotr Ceglarz.

Dotychczas do drużyny pozyskano dwóch piłkarzy: napastnika Michała Żebrakowskiego i obrońcę Jakuba Staszaka.

Kolejny sparing Motoru w niedzielę, 26 czerwca. Lublinianie zagrają w Pruszkowie z drugoligowym Zniczem. Początek spotkania o godz. 17.

Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 4:2 (1:0)
Bramki: Wróbel 4', Walski 52' (k), zawodnik testowany 53', zawodnik testowany 84' - zawodnik testowany 80', Ceglarz 87'.
Sandecja: (I połowa) Tokarz - Szufryn, Nekić, Słaby, Kosakiewicz, Popiela, Żarnowski, Fall, Chmiel, Toporkiewicz, Wróbel. (II połowa) Tokarz (Tysiak) - Szufryn (Nekić), Piter-Bučko, Boczek, Walski, Merebaszwili, Kasprzak, Surzyn, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Toporkiewicz (Talar).
Motor: (I połowa) zawodnik testowany - Najemski, zawodnik testowany, Rozmus, Król, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wójcik, Staszak, Firlej, Żebrakowski. (II połowa) Lach - Cichocki, Zbiciak, Król, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ceglarz, Michota (67' Wójcik), Moskwik, Firlej (67' Żebrakowski, 74' zawodnik testowany), Sędzikowski.
Żółta kartka: Król.