Okazała wygrana "Motorowców". Rozbili w sparingu KSZO Ostrowiec

Autor: | Zdjęcie: Archiwum/DSM

Okazała wygrana "Motorowców". Rozbili w sparingu KSZO Ostrowiec - Zdjęcie główne

foto Archiwum/DSM

Sport Po wyjazdowej porażce z Pogonią Siedlce piłkarze drugoligowego Motoru pokonali u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Sobota była bardzo pracowitym dniem dla ekipy trenera Marka Saganowskiego. Żółto-biało-niebiescy najpierw zmierzyli się w Siedlcach z miejscową Pogonią. Lublinianie przegrali z drugoligowcem 1:3. W drugim z sobotnich sparingów Motor pokonał 5:0 na boisku bocznym Areny Lublin trzecioligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Do przerwy gospodarze byli na jednobramkowym prowadzeniu po trafieniu Pawła Moskwika. Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Leszek Jagodziński, a za chwilę kolejną bramkę dołożył Michał Bogacz. W końcówce swoje gole dla żółto-biało-niebieskich strzelili Piotr Ceglarz i Marcin Michota. Ten ostatni mógł mieć więcej trafień na koncie, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Lublinianie mecz kończyli w dziesiątkę, po tym jak w 78 minucie czerwoną kartkę obejrzał Jagodziński.

W ekipie gości wystąpił Adam Nowak. Pomocnik w ubiegłym tygodniu rozwiązał umowę z Motorem za porozumieniem stron.

20 lutego (sobota) podopieczni Marka Saganowskiego zagrają wyjazdowy sparing w Stalowej Woli, zagrają z miejscową trzecioligową Stalą.

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5:0 (1:0)

Bramki: Moskwik 41', Jagodziński 48', Bogacz 51', Ceglarz 82', Michota 90'.

Motor: Kiełpin – Michota, Janiszek (83 Futa), Cichocki, Bogacz, Kusiński, Kumoch, Ceglarz, Jagodziński, Moskwik (83' Ściegienny), Kunca.

KSZO: (skład wyjściowy) Lipiec - Mężyk, Partyka, Kaczmarek, Smuczyński, Zaklika, Nowak, Paluch, Kraśniewski, Dwórzyński, Stanisławski.

Czerwona kartka: Jagodziński 78'.