Mistrzynie Polski z wizytą u marszałka

sport Były podziękowania i rozmowy o przyszłości. Zawodniczki MKS-u Perła Lublin odwiedziły zarząd Województwa Lubelskiego,

Mateusz Pol

Opublikowano: 1 czerwca 2020 12:12 | Aktualizacja: 1 czerwca 2020 17:08

Spotkały się z władzami na czele z Marszałkiem Jarosławem Stawiarskim, a także wicemarszałkiem Zbigniewem Wojciechowskim i członkiem zarządu Województwa Lubelskiego Sebastianem Trojakiem. 

Drużyna podziękowała im za otrzymane w mistrzowskim sezonie 2019/2020 wsparcie. Odbyły się również rozmowy o planach na przyszłą kampanię.

- Spotkania z ludźmi sportu, a jedną z takich osób jest bez wątpienia Pan Marszałek Jarosław Stawiarski, są dla nas przyjemnością. Cieszymy się, że mamy tak duże wsparcie ze strony województwa i możemy być ambasadorem marki Lubelskie. Marszałek życzył nam powodzenia w lidze krajowej, ale także na arenie europejskiej i ponownie zadeklarował, że w następnym sezonie województwo lubelskie po raz kolejny będzie z nami - mówi Marta Daniewska, dyrektor marketingu MKS Lublin S.A. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.