Reklama

Reklama

Powiat Lubelski: nowe laptopy dla gminy Bełżyce

Opublikowano: 12 czerwca 2020 13:03
Autor: RW | Zdjęcie: gmina Bełżyce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

powiat-lubelski W związku z realizacją projektu „Zdalna szkoła +” Burmistrz Bełżyc podpisał umowę na zakup laptopów wraz z mobilnym Internetem.

Reklama

Ireneusz Łucka – Burmistrz Bełżyc podpisał umowę na zakup 43 laptopów wraz z mobilnym Internetem za łączną kwotę 94 999,90 zł. Dofinansowanie unijne z programu Polska Cyfrowa przeznaczone jest na wyrównanie szans w dostępie do zdalnej edukacji. Już niedługo sprzęt trafi do szkół z terenu gminy. Następnie zostanie przekazany dla uczniów z rodzin wielodzietnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.