Reklama

Zdrapuj i wygrywaj

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zdrapuj i wygrywaj - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina dRAP ZDRAPKI! Zdrapkowe szaleństwo na Lubelszczyźnie Wielozdrapki w punktach Lotto na całej Lubelszczyźnie – kupuj, zdrapuj, wygrywaj i odbieraj nagrody! Szczegóły w punktach Lotto. Art. zewnętrzny

 

Zdrapkowe szaleństwo  na Lubelszczyźnie! W lutym i w marcu szukaj gorących nowości zdrapkowych i drap je w rytmie dRAPU. Każda nowość to pełen komplet szans na wygrane! Wśród debiutów: EXTRA 777, MEGA LINIE, CZARNY DIAMENT, RETRO KASA, GRUBY CASH I SZMARAGDOWY $. Dobieraj do pary lub wybierz cały wachlarz. Wielozdrapkiczekają w punktach LOTTO na całej Lubelszczyźnie! Kupuj, zdrapuj, wygrywaj i odbieraj nagrody!

Te ciekawe premiery znajdziecie w punktach LOTTO.Jest w czym wybierać! Warto się spieszyć, nim główna wygrana przypadnie komuś innemu. Szukajmy powodów do uśmiechu. Podarujmy sobie i bliskim radość wygrywania! W samym 2021 roku fani Zdrapek wygrali ponad MILIARD złotych!

Podaruj radość wygrywania

Zdrapki sprawdzają się, gdy szukamy pomysłu na prezent dla rodziny lub znajomych. Przy wyborze upominku ważne jest nieszablonowe myślenie. Wachlarz Zdrapek, podarowany bliskiej osobie,  z pewnością zaskoczy ją i wywoła wiele pozytywnych emocji! Zdrapki to zawsze świetny pomysł, by wyrazić pamięć o urodzinach, imieninach czy innych wyjątkowych okazjach. A takich w marcu nie brakuje: Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, Dzień Teściowej i Dzień Doceniania, a także popularne imieniny.

Średnio co czwarta Zdrapka wygrywa!

Zdrapki są  najbardziej lubiane spośród gier LOTTO. Można w nich wygrać mniejsze i większe kwoty, a nawet zostać milionerem – prawdziwą królową lub królem dRAPU.

Zobacz najwyższe wygrane w Zdrapkach.

Emocje towarzyszące odkrywaniu ukrytych kwot i symboli oraz inne atuty gry, jak natychmiastowy wynik i często padające wygrane, sprawiają że z roku na rok ten produkt cieszy się coraz większym zainteresowaniem grających. W ostatnim roku na rynku pojawiło się aż 47nowych Zdrapek.

Spraw sobie małą przyjemność

Każdy zna ten miły dreszczyk emocji, związany z graniem w Zdrapki i wygrywaniem. Często, gdy chcemy sprawić sobie małą przyjemność, sięgamy właśnie po tę grę. Dostarcza rozrywki i zabawy, wywołuje uśmiech. Przyjemnością jest już samo wybieranie konkretnej Zdrapki. Te gry są dostępne w wielu kolorach, formatach i reprezentują kilka stylów gry. Bywają Zdrapki trójwymiarowe, błyszczące, a nawet pachnące czy w formie książki. Grafiką i nazwą nawiązują m.in. do szczęśliwych liczb i symboli czy drogocennych kamieni. Wiele osób ma swoje ulubione serie. To produkt na każdą kieszeń – od złotówki do kilkudziesięciu złotych.

Uśmiechu i wysokich wygranych!

ZDRAPKI WYPŁACIŁY PONAD MILIARD ZŁOTYCHNA WYGRANE!

31 grudnia 2021 roku padł rekord rekordów wypłat wygranych w Zdrapkach. Ostatniego dnia roku został przekroczony 1 MILIARD złotych! To spełnione marzenia graczy, zrealizowane plany, duże i małe przyjemności.

Wśród MILIARDA złotych wypłaconych na wygrane w zdrapkach padło aż 151 wygranych w wysokości 50 000 zł i więcej, w tym aż 5 wygranych powyżej  1 000 000 złi ta najwyższa – 2 000 000 zł w zdrapce PEŁNY PORTFEL

Zdrapkowych hitów i nowości szukaj w punktach LOTTO!

Uśmiechu i wysokich wygranych!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE