Reklama

Reklama

Wirtualne Dni Otwarte na KUL za nami [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Koryszko/KUL

Wirtualne Dni Otwarte na KUL za nami [WIDEO] - Zdjęcie główne

Tegoroczna rekrutacja na studia odbywa się pod hasłem "Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości” | foto Tomasz Koryszko/KUL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizował Dni Otwarte online dla maturzystów. Przez trzy dni uczniowie mogli oglądać spotkania w ramach których studenci, absolwenci i wykładowcy opowiadali o studiach na KUL. Tegoroczna rekrutacja na studia odbywa się pod hasłem "Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości”.

Reklama

Uczelnia proponuje 50 kierunków w tym np. prawo, psychologia, teologia, filologia angielska, dziennikarstwo i tegoroczną nowość, czyli położnictwo. Ze względu na pandemię wydarzenie odbywało się w formie online w dniach 14 - 16 kwietnia.

"Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości” to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej. Wpisuje się ono w charakter działalności KUL, którego jednym z wyznaczników jest przekazywanie studentom wiedzy, w poczuciu, że są oni ważną częścią wspólnoty akademickiej. To kształcenie powiązane z wartościami, w duchu wiedzy, mądrości, prawdy. Tradycja i nowoczesność. Pierwszym wydarzeniem w ramach kampanii będą KULuary Kierunków - informowała przed wydarzeniem, Monika Stojowska, rzecznik prasowy KUL.

O kierunkach studiów opowiadali wykładowcy, studenci oraz absolwenci. Maturzyści mieli okazję uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z rekrutacją np. na ile kierunków można aplikować jednocześnie, jakie są progi punktowe, ile osób ubiega się o jedno miejsce na danym kierunku? 

Pierwszego dnia odbyło się spotlanie KULuary Kierunków od Administracji do Filozofii, drugiego dnia - KULuary Kierunków od Hispanistyki po Nauki o rodzinie, a trzeciego - KULuary Kierunków od Pedagogiki do Zarządzania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy