Reklama

Reklama

Policja przez Urzędy Pracy szuka nowych funkcjonariuszy. Są oferty pracy m.in. w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie poglądowe

Policja przez Urzędy Pracy szuka nowych funkcjonariuszy. Są oferty pracy m.in. w Lublinie - Zdjęcie główne

foto Pixabay - zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie szuka policjantów na stanowiska w lokalnych komendach w kilku miejscowościach w regionie.

Reklama

Urzędy Pracy opublikowały oferty pracy KWP w Lublinie na stanowiska w lokalnych komendach policji. Poszukiwani są policjanci służby prewencji.

Do zakresu obowiązków pracowników ma należeć: ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i wykroczeń;, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców i realizowanie innych zadań Policji wynikających z odrębnych przepisów.

Wśród wymagań są: posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowanej opinii, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej. Z kolei wśród warunków pracy są: etat, praca w systemie trzy zmianowym, 160 godz. pracy miesięcznie.

Miejski Urząd Pracy w Lublinie ma ofertę na stanowisko w komendzie przy ul. Północnej w Lublinie. Wynagrodzenie - od 3 570 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie średnie zawodowe.

Z kolei Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej oferuje pracę w komendzie w Łęcznej. Wynagrodzenie: od 4 100 zł od 3570 zł (netto do 26 r.ż.) 3135 zł. netto po 26 r.ż.; po kursie podstawowym od 4463 zł. netto - do 26 r.ż., 4204 zł. netto po 26 r.ż. Wymagane jest wykształcenie średnie ogólnokształcące.

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie poszukuje osób do pracy w komendzie w Łukowie. Wynagrodzenie: od 4 000 zł - wynagrodzenie zależne od wieku i kwalifikacji. Wymagane jest wykształcenie średnie ogólnokształcące.

Również Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej szuka osób do pracy - w komendzie w Białej Podlaskiej. Wynagrodzenie: od 3 570 zł od 3570 zł (netto do 26 roku życia), 3135 zł (netto po 26 roku życia), po kursie podstawowym od 4463 zł (netto do 26 roku życia), 4204zł (netto po 26 roku życia). Wymagane jest wykształcenie: średnie branżowe, średnie zawodowe lub średnie ogólnokształcące.

Natomiast Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie szuka osób na stanowiska w komendzie w Parczewie. Wynagrodzenie: od 3 570 zł od 3570 zł (netto do 26 roku życia) 3135 zł (netto po 26 roku życia) po kursie podstawowym od 4463 zł (netto do 26 roku życia), 4204 (netto po 26 roku życia). Wymagane jest wykształcenie średnie zawodowe,  

Także Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ma oferty - z komendy w Zamościu. Wynagrodzenie od 3 570 PLN 3570 zł (netto do 26 roku życia) 3135 zł (netto po 26 roku życia) po kursie podstawowym od 4463 zł do 26 roku życia, 4204 zł po 26 roku życia. Wymagene jest wykształcenie: średnie zawodowe lub srednie ogólnokształcące.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy