Reklama

Reklama

Lublin: Wydział w Ratuszu ma nową szefową

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Wydział w Ratuszu ma nową szefową - Zdjęcie główne

Agnieszka Pawelec | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Wydział Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta Lublin ma nową dyrektor, którą została Agnieszka Pawelec. Poprzedni szef przeszedł na emeryturę.

Reklama

Z dniem 1 lipca Agnieszka Pawelec objęła stanowisko dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów, zastępując Tadeusza Dziubę, który niedawno odszedł na emeryturę. Z kolei zastępczynią dyrektora ds. infrastruktury komunalnej i remontów została Marzena Jonak, dotychczasowa kierownik referatu. Funkcję zastępczyni dyrektora pełnić będzie nadal Marzena Szczepańska.

- Wydział Inwestycji i Remontów jest jednym ze strategicznych w strukturze Urzędu Miasta Lublin. Obok Zarządu Dróg i Mostów realizuje największe projekty infrastrukturalne Lublina. Jego dotychczasowy dyrektor Tadeusz Dziuba przez 30 lat czuwał nad kluczowymi inwestycjami: budową obiektów sportowych i kulturalnych, rewitalizacją miejskich parków, budowami i remontami szkół, przedszkoli oraz żłobków, modernizacją i rozbudową placówek opieki społecznej. Cieszę się, że tę misję kontynuować będzie doskonały fachowiec, o świetnym przygotowaniu merytorycznym i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów budowlanych. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Agnieszki Pawelec rozpoczynamy kolejny dobry rozdział dla miejskich inwestycji, zmieniających obraz Lublina - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Agnieszka Pawelec jest absolwentką Wydziału Budowlanego Politechniki Lubelskiej. Skończyła również studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ma uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej. Współpracowała z firmami budowlanymi, m.in. jako kierownik budowy, kosztorysant i kierownik działu technicznego, a także pełniąc funkcję dyrektor ds. inwestycji oraz prezes zarządu. Od 2008 roku jest biegłym sądowym w zakresie budownictwa lądowego, a od 2021 roku posiada uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy