Reklama

Reklama

Lublin: WSEI rekrutuje na studia. Uczelnia oferuje ponad 20 kierunków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lublin: WSEI rekrutuje na studia. Uczelnia oferuje ponad 20 kierunków - Zdjęcie główne

WSEI w Lublinie | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie prowadzi rekrutację na studia. Do wyboru jest ponad 20 kierunków, w tym nowość - Terapia zajęciowa z rehabilitacją.

Reklama

Trwa rekrutacja w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie na rok akademicki 2022/2023. Do wyboru są 24 kierunki studiów. Uczelnia utworzyła od października 2022 roku nowy kierunek studiów, czyli trzyletni autorski program kształcenia na kierunku Terapia zajęciowa z rehabilitacją.

- Terapeuta zajęciowy należy do grupy zawodów medycznych, które są coraz częściej poszukiwane na dzisiejszym rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to osoba prowadząca różne formy i techniki terapii zajęciowej, polegającej na aktywizowaniu osób wykluczonych w życiu społecznym. Nasza koncepcja studiów jest autorskim programem niedostępnym dotychczas w Polsce Wschodniej i została mocno związana z regionem, poprzez realizację  ćwiczeń klinicznych  w podmiotach medycznych na terenie województwa. Program został opracowany przez praktyków i specjalistów z obszarów nauk psychologicznych, medycznych i pedagogicznych - mówi Teresa Bogacka, kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Studenci studiów I stopnia na kierunku Terapia zajęciowa z rehabilitacją jako absolwenci uzyskają kompetencje niezbędne do prowadzenia terapii zajęciowej zgodnie z założeniami terapii skoncentrowanej na osobie.

Dodatkowo, uczelnia wprowadziła też nowe rozwiązania w kształceniu online, przygotowała wirtualne spacery, wdrożyła również na kierunkach inżynierskich wirtualne laboratoria w chmurze. Poza tym wprowadzono hybrydowy system nauki (50% zajęć w kontakcie bezpośrednim, 50% online), e-bibliotekę i e-indeks.

Rekrutacja trwa do 31 sierpnia. Do tego czasu opłata rekrutacyjna wynosi 0 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy