Reklama

Reklama

Lublin: W restauracjach pojawią się specjalne schowki na telefony. Znamy powód

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: W restauracjach pojawią się specjalne schowki na telefony. Znamy powód - Zdjęcie główne

Lublin: W restauracjach pojawią się specjalne schowki na telefony | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Na stolikach w kilkunastu lubelskich restauracjach pojawią się specjalne schowki na telefony. To wspólna akcja Miasta i restauracji - "Inspiruje nas rozmowa".

Reklama

Rusza wspólna akcja Miasta i lubelskich restauracji. Ideą jest zachęcenie do odłożenia telefonu i wspólnego spędzenia czasu przy posiłku. To odpowiedź na utrwalające się zjawisko korzystania z telefonów w towarzystwie innych osób. Akcja ma również zachęcić do odwiedzania restauracji, aby poznawać lubelskie smaki i skupić się na walorach dań przygotowanych przez lokalnych szefów kuchni.

- Nowe technologie są ważną częścią naszego życia, ale warto korzystać z nich rozważnie. Akcja „Inspiruje nas rozmowa” to doskonała okazja, żeby docenić zalety przebywania przy wspólnym stole z rodziną czy przyjaciółmi. Cieszę się, że po raz kolejny lubelska branża gastronomiczna jednoczy się i działa pod wspólnym hasłem, tym razem angażując się w ważny projekt społeczny - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

Po zajęciu miejsc w danej restauracji, należy poprosić kelnera o umieszczenie telefonów w schowku i zamknięcie go na kluczyk. Urządzenia będzie można dostać z powrotem po otrzymaniu rachunku, który uwzględni specjalny rabat w wysokości minimum 10%.

- Korzyści z udziału w akcji jest wiele – od stworzenia atmosfery sprzyjającej rozmowom, przez zniżkę na paragonie, po możliwość naładowania telefonu, ponieważ schowki wyposażone są w ładowarki - mówi Marcin Kęćko, dyrektor Biura Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin.

Lokale zainteresowane udziałem w akcji powinny przesłać wypełnioną deklarację uczestnictwa. Należy ją dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:[email protected] lub osobiście do Biura Rozwoju Turystyki przy ul. Jezuickiej 1/3. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w akcji przysługuje lokalom, które posiadają tytuł „Miejsce Inspiracji”. Akcja potrwa do końca marca 2023 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy