Reklama

Reklama

Lublin: Są jeszcze miejsca na studiach na UMCS. Uczelnia prowadzi dodatkową rekrutację

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Centrum Prasowe UMCS

Lublin: Są jeszcze miejsca na studiach na UMCS. Uczelnia prowadzi dodatkową rekrutację - Zdjęcie główne

Uczelnia prowadzi dodatkową rekrutację | foto Centrum Prasowe UMCS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej trwa dodatkowa rekrutacja na studia. Na części kierunków są jeszcze wolne miejsca. Chodzi o m.in. studia stacjonarne I stopnia.

Reklama

Zakończyła się rejestracja kandydatów na większości kierunków studiów pierwszego stopnia oraz na studia jednolite magisterskie prowadzone na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Zostały ogłoszone listy rankingowe oraz osób zakwalifikowanych na studia, informacja o wynikach pojawiła się również na kontach kandydatów w Systemie Obsługi Rekrutacji.

- Na kierunkach, na których prowadzona jest jeszcze dodatkowa rekrutacja, pozostało od kilku do kilkunastu wolnych miejsc. Przewidujemy także, że – jak co roku – duży ruch w systemie odnotujemy we wrześniu - informuje Katarzyna Skałecka z Centrum Prasowego UMCS.

Aktualnie otwarta jest rejestracja na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach: Administracja publiczna, Animacja kultury, Archeologia, Archiwistyka i nowoczesne zarządzanie zapisami informacyjnymi, Biologia, spec. Bioanalityka, Chemia, spec. Chemia analityczna, Chemia, spec. Podstawowa i stosowana, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki plastycznej, Fizyka, Geografia, Geoinformatyka, Germanistyka, Gospodarka przestrzenna, Historia, Matematyka, Matematyka w finansach, Nauczanie fizyki i informatyki, Nauczanie matematyki i informatyki, Polsko niemieckie studia kulturowe i translatorskie, Portugalistyka, Prawno- administracyjny, Prawno-biznesowy, Romanistyka, Rusycystyka, Turystyka historyczna, Ukrainistyka, Wychowanie fizyczne.

Cały czas trwa też rekrutacja na poszczególne kierunki studiów II stopnia oraz na studia niestacjonarne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy