Reklama

Reklama

Lublin: Następne spotkania z mieszkańcami dzielnic w planach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Następne spotkania z mieszkańcami dzielnic w planach - Zdjęcie główne

Lublin: Następne spotkania z mieszkańcami dzielnic w planach | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Startują zapisy na warsztaty „Plan dla Dzielnic” dla mieszkańców dzielnicy Rury. To ostatnie z zaplanowanych w tym miesiącu spotkań w ramach miejskiego projektu.

Reklama

- Zachęcam mieszkańców i mieszkanki dzielnicy Rury do uczestnictwa w warsztatach w ramach „Planu dla Dzielnic”. To ostatni, kluczowy etap projektu, podczas którego podsumujemy wnioski z dotychczasowych rozmów i będziemy opracowywać plan rozwoju tej części miasta na najbliższe lata - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin. 
 
Warsztaty dla dzielnicy Rury odbędą się 31 maja (środa) o godz. 17.00 w Siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy (w Szkole Podstawowej nr 22), przy ul. I. Rzeckiego 10. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.plandladzielnic.eu. Zapisy potrwają do 30 maja do godz. 12.00. Warsztaty to trzecia część wspólnej pracy nad strategiami rozwoju lubelskich dzielnic. Ich zadaniem jest podsumowanie cyklu spotkań i spacerów w konkretnej dzielnicy oraz opracowanie ostatecznego dokumentu – „Planu dla Dzielnicy”.
 
W maju odbędą się także warsztaty w dzielnicach: Kośminek – 17 maja (środa) o godz. 17.00. Zapisy trwają do jutra (16 maja) i Abramowice – 24 maja (środa) o godz. 17.00. Zapisy trwają do wtorku (23 maja). Znane są też szczegóły ostatniego majowego spaceru, który zaplanowano w dzielnicy Dziesiąta. Spotkanie rozpocznie się 30 maja (wtorek) o godz. 16.30 przy skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Nowy Świat. Następnie trasa opracowana wspólnie z Radą Dzielnicy poprowadzi przez ulice: Kunickiego, Herberta, Łukasińskiego i Reja. Zakończenie planowane jest ok. godz. 19.00 przy skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Reja. Spacery mają charakter otwarty i są skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem dzielnicy.
 
 
W najbliższych tygodniach odbędą się także spacery w dzielnicach: Szerokie – jutro (16 maja), godz. 16.30, początek przy ul. Szerokie 110 oraz Czuby Północne – czwartek (18 maja), godz. 16.30, początek przy ul. Herbowej 4. 

Podczas spacerów i warsztatów istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godziny 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: partycypacja@lublin.eu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy