Reklama

Reklama

Lublin: Młodzi radni przyznają nagrody zasłużonym dla dzieci i młodzieży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Młodzi radni przyznają nagrody zasłużonym dla dzieci i młodzieży - Zdjęcie główne

foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Młodzieżowa Rada Miasta Lublin czeka na propozycje osób, które w tym roku mogłyby zostać uhonorowane nagrodami dla osób zasłużonych dla dzieci i młodzieży Lublina. W tym roku radni mogą przyznać również dodatkową nagrodę za działania w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

Reklama

- Młodzi radni co roku przyznają nagrody osobom, które ich zdaniem poprzez swoją działalność służą dobru dzieci i młodzieży. W Lublinie mamy wiele takich postaci, które zasługują na wyróżnienie i podziękowanie za swoją aktywność w różnych obszarach życia kulturalnego, naukowego, społecznego i rodzinnego. Tegoroczna, specjalna edycja Nagrody Młodzieżowej Rady Miasta Lublin to także szansa na uhonorowanie ludzi, których zaangażowanie owocuje wzrostem aktywności społecznej młodych lublinian czy jest nakierowane na wsparcie ich rozwoju i edukacji - mówi Mariusz Banach, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. oświaty i wychowania.

Nagroda Młodzieżowej Rady Miasta Lublin przyznawana jest za działalność prowadzoną w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub za całokształt działalności, w dwóch kategoriach wiekowych: osobom do 26 roku życia włącznie oraz osobom od 27 roku życia. Możliwe jest też przyznanie nagrody pośmiertnej za całokształt działalności. Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać mieszkańcy Lublina w wieku do 26 roku życia (włącznie). Zgłoszenia dokonuje się wypełniając formularz, który wraz z załącznikami należy złożyć w kancelarii Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin (ul. ul. Narutowicza 37/39) lub w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców do 30 kwietnia.

- W 2023 roku Młodzieżowa Rada Miasta Lublin może przyznać nagrodę specjalną w kategorii „Nagroda Młodzieżowej Rady dla osób zasłużonych w Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023”. Przewidziana jest dla osób szczególnie angażującym młodzież w życie obywatelskie oraz tworzących możliwości do rozwoju i nauki w Lublinie. Kandydatów do nagrody specjalnej zgłosić może tylko Młodzieżowy Radny Miasta Lublin - dodaje Izolda Boguta z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy