Reklama

Reklama

Lublin: KUL ogłosi w tym tygodniu wyniki rekrutacji na studia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: KUL ogłosi w tym tygodniu wyniki rekrutacji na studia - Zdjęcie główne

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II ogłosi w najbliższym czasie wyniki rekrutacji na studia. W ofercie kierunków studiów jest kilka nowości.

Reklama

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II prowadzi rekrutację kandydatów na studia. Maturzyści mieli czas na elektroniczną rejestrację do 8 lipca, a ogłoszenie wyników nastąpi 13 lipca. Z kolei rejestracja na studia II stopnia potrwa do 15 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone 20 lipca. 

Uczelnia przygotowała dla kandydatów ponad 2400 miejsc na prawie 60 kierunkach studiów I stopnia i jednolitych magisterskich, na studiach II stopnia ponad 1000 miejsc na 40 kierunkach.  To zarówno studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, prawnych, teologicznych, filozoficznych, jak też ścisłych i nauk o zdrowiu.

- W tegorocznej rekrutacji proponujemy pięć nowości, są to sztuczna inteligencja, germanistyka, italianistyka w trybie zdalnym, prawo w biznesie, romanistyka - wymienia Monika Stojowska, zastępca rzecznika prasowego KUL

Osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na wybór konkretnego kierunku studiów lub nie są pewne swoich predyspozycji zawodowych mogą kontaktować się z Biurem Karier KUL, które oferuje bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym. Pomoże on w zdefiniowaniu mocnych stron kandydata i zaproponuje odpowiednie kierunki kształcenia.

Poza tym, 5 lipca maturzyści poznali wyniki matur, co przełada się na intensywność prac w  Biurze rekrutacji KUL i zwiększenie zainteresowania studiami.  - Wreszcie wróciliśmy do sytuacji sprzed pandemii. Stąd też duża aktywność kandydatów, którzy osobiście pojawiają się w punkcie rekrutacyjnym - dodaje M. Stojowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy