Reklama

Reklama

Konkurs "Co zawdzięczam pszczołom?”. Trwa nabór prac

Opublikowano: 25 marca 2021 06:00
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Konkurs "Co zawdzięczam pszczołom?” | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Trwa nabór prac do konkursu plastycznego pt. "Co zawdzięczam pszczołom?” w ramach którego można wygrać nagrody rzeczowe. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Reklama

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wraz z Zespołem Lubelskich Parków Krajobrazowych, Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie organizują drugą edycję konkursu plastycznego pt. "Co zawdzięczam pszczołom?”. Projekt realizowany jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej "Lubelskie - wspólnie dla pszczół”.

Zadanie polega na zapoznaniu się ze zwyczajami pszczół, a potem samodzielnym narysowaniu, namalowaniu lub wyklejeniu odpowiedzi na konkursowe pytanie. Praca powinna być wykonana w wymiarze przestrzennym płaskim dowolną techniką (np. rysunek, malowanka, wydzieranka itp.), koniecznie w formacie poziomym na kartce A3 lub A4. Adresatami konkursu są dzieci przedszkolne i uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego.

- Mam nadzieję, że konkurs zmotywuje młodych uczestników do poszukiwania wiedzy o fascynującym świecie pszczół i tego, jak wiele im zawdzięczamy - wyjaśnia Sebastian Trojak z Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastian Trojak.

W tegorocznej edycji organizatorzy czekają wyłącznie na zgłoszenia elektroniczne. Należy wypełnić interaktywny formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi zgodami, który znajduje się na stronie głównego organizatora pod adresem www.lubelskie.pl/pszczola w zakładce "Konkursy” i  dosłać skan lub zdjęcie pracy na adres: [email protected], w tytule wpisując hasło: KONKURS PLASTYCZNY "CO ZAWDZIĘCZAM PSZCZOŁOM?”.

Do zwycięzców w obydwu kategoriach wiekowych (przedszkolnej i szkolnej) trafią nagrody rzeczowe: 1. miejsce –  dwie nagrody o wartości ok. 600 zł każda, 2. miejsce – dwie nagrody o wartości ok. 500 zł każda, 3. miejsce – dwie nagrody o wartości ok. 400 zł każda. Jury przyzna też po 50 wyróżnień w obu kategoriach, czyli w sumie 100 równorzędnych nagród rzeczowych o wartości ok. 150 zł każda.

Zgłoszenia oraz prace konkursowe powinni przesłać rodzice/opiekunowie uczestników. Termin upływa 4 maja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.