reklama

Będziesz na meczu Motoru Lublin? O tym nie zapomnij

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Będziesz na meczu Motoru Lublin? O tym nie zapomnij - Zdjęcie główne
Autor: Dominika Polonis | Opis: Dodatkowe autobusy rozwiozą kibiców do domu!

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z LublinaJuż w sobotę 28 marca piłkarze Motoru Lublin rozegrają kolejny domowy mecz w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Fani zespołu z Lublina powinni pamiętać, że po spotkaniu mogą wrócić do domu dodatkowymi autobusami.
reklama

Motor Lublin - Korona Kielce. Po meczu łatwiejszy powrót do domu

Mecz Motoru Lublin z Koroną Kielce w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy zaplanowano na sobotę 28 marca o godzinie 17:30. Świetnia pogoda na pewno przyciągnie na trybuny mnóstwo fanów, a to spowoduje m.in. spore korki w okolicach stadionu. Nie trzeba jednak na mecz jechać samochodem, bo po jego zakończeniu dodatkowe autobusy pomogą w powrocie do domu. 

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie przekazał, że już ok. godziny 19:15 na kibiców czekać będą autobusy i trolejbusy, które odwiozą ich do domów. Mowa o liniach:

  • Linia nr 161 (kierunek Poręba) - w zatoce przystankowej Arena Lublin NŻ 01 (LL80 przy Arenie Lublin).
  • Linie nr 158 i 160 (kierunek Felin/Poręba) - w zatoce przystankowej Arena Lublin NŻ 02 (LL80 przed wiaduktem).
  • Linie nr 13 i 34 (kierunek Nasturcjowa/Koncertowa) - przed skrzyżowaniem LL80/Stadionowa, na pasie LL80 do skrętu w prawo w ul. Stadionową.
reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo