Reklama

Zmiany w LPEC...

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LPEC

Zmiany w LPEC... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ...w związku z realizacją nowych zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych a także przygotowaniem do realizacji projektów z udziałem środków europejskich w ramach perspektywy 2014-2020.

Rada Nadzorcza Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki. Z dniem 1 października 2016 roku powołała na Prezesa Zarządu LPEC S.A. - Panią Jolantę Jańczak, w ostatnim czasie pełniącą funkcję Dyrektora lubelskiego Oddziału Polskiej Grupy Energetycznej Obrót S.A. Dotychczasowy Prezes Zarządu - Lech Kliza został powołany na Wiceprezesa Zarządu, natomiast dotychczasowy Wiceprezes - Włodzimierz Wysocki pozostaje na swoim stanowisku.

Pani Jolanta Jańczak urodziła się w 1953 roku, jest absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Elektrotechnika, ukończyła studia podyplomowe „Ekonomiczne Problemy Sektora Elektroenergetycznego” w Szkole Głównej Handlowej, „Zarządzanie zasobami ludzkimi” na Politechnice Lubelskiej oraz Master of Business Administration prowadzone przez Politechnikę Lubelską we współpracy z University of Illinois (USA), ukończyła także wiele szkoleń i kursów z zakresu zarządzania, prawa energetycznego, prawa pracy, rynku energii, prowadzenia negocjacji handlowych itp.

W latach 1977-1981 pracowała w Zakładach Budowy Sieci Elektrycznych „Elbud”, następnie  w latach 1981-2010 w Lubelskich Zakładach Energetycznych, przechodząc różne szczeble kariery, aż do – pełnionego w latach 2007-2010 – stanowiska Prezesa Zarządu-Dyrektora Naczelnego.

Celem zmian jest wzmocnienie składu Zarządu LPEC S.A. w związku z realizacją nowych zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych a także przygotowaniem do realizacji projektów z udziałem środków europejskich w ramach perpektywy 2014-2020 - podaje lubelski Magistrat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE