Reklama

Zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej i utrudnienia na ul. A. Grottera

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej i utrudnienia na ul. A. Grottera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 29 stycznia rozpoczęły się prace związane z modernizacją wiaduktu kolejowego.W poniedziałek 29 stycznia rozpoczęły się prace związane z modernizacją wiaduktu kolejowego biegnącego nad ul. Diamentową. Dla ruchu została zupełnie zamknięta jezdnia w kierunku ul. Krochmalnej. Ruch został przekierowany na jezdnię obok, kierowcy mają do dyspozycji po jednym pasie dla każdego kierunku.

Modernizacja będzie kilkuetapowa, a organizacja ruchu będzie ulegać zmianie co jakiś czas. Za około siedem dni zostanie zamknięta jezdnia od ul. Krochmalnej w stronę ul. Wrotkowskiej.

Odwrotnie będzie, gdy dla ruchu zamknięta zostanie jezdnia prowadząca z Wrotkowa w kierunku ul. Krochmalnej. Roboty również potrwają około tygodnia – komentuje Karol Kieliszek z lubelskiego Ratusza.

W niedługim czasie rozpocznie się też remont skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. Ruch podczas prac będzie znacznie ograniczony. Przewiduje się, że inwestycja będzie trwała do kwietnia 2019 roku.

Z kolei w dniach od 28 do 29 stycznia 2018 r. zamknięta dla ruchu kołowego będzie ulica Grottgera. Dojazd do Urzędu Marszałkowskiego i Lubelskiego Centrum Konferencyjnego będzie możliwy od ulicy Skłodowskiej-Curie.  


 Źródło: ZDM Lublin
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE