Reklama

Reklama

Zmiana miejsca składania wniosków o Karty Rodzina Trzy Plus i Dużej Rodziny w Lublinie

Opublikowano: sob, 19 gru 2020 19:02
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Zmiana miejsca składania wniosków o Karty Rodzina Trzy Plus i Dużej Rodziny w Lublinie - Zdjęcie główne

W Lublinie realizowany jest program Rodzina Trzy Plus i Karta Dużej Rodziny. Zmieniło się miejsca składania wniosków o karty | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmieniło się miejsce składania wniosków o Karty Rodzina Trzy Plus i Dużej Rodziny. Sprawy z tym związane można teraz załatwić przy ul. Leszczyńskiego 23.

Reklama

W Lublinie realizowany jest program Rodzina Trzy Plus i Karta Dużej Rodziny, upoważniające m.in. do zniżek przy różnych usługach. Urząd Miasta poinformował, że w związku ze zmianą lokalizacji referatu ds. polityki rodzinnej Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych, wszelkie sprawy związane z Kartą Dużej Rodziny i Programem Rodzina Trzy Plus obsługiwane będą przy ul. Leszczyńskiego 23 w pokoju nr 101 (wejście do budynku od ul. Przy Stawie).

Dodatkowo w związku z obecną sytuacją epidemiczną, Ratusz przypomina o ograniczeniach w bezpośredniej obsłudze mieszkańców w Urzędzie Miasta. Zalecany jest kontakt elektroniczny pod adresem [email protected], telefoniczny pod nr 81 466 34 42 lub za pośrednictwem poczty.

Z kolei wnioski o Kartę Dużej Rodziny oraz Rodzina Trzy Plus można składać: elektronicznie, za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP), w przypadku spraw z zakresu Karty Dużej Rodziny przez stronę https://empatia.mpips.gov.pl lub https://obywatel.gov.pl (jeśli osoba posiada konto na platformie ePUAP, profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany), za pośrednictwem operatora pocztowego, poprzez pozostawienie dokumentów w zamkniętych i opisanych kopertach w pojemniku na dokumenty przy: ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44, ul. Franciszka Kleeberga 12A, ul. Szaserów 13-15, ul. Spokojnej 2 (w godzinach: 7.45-15.15).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy