Reklama

Zderzenie motocyklisty z rowerzystą. Poszkodowana mieszkanka Lublina

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Zderzenie motocyklisty z rowerzystą. Poszkodowana mieszkanka Lublina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Michałów, w powiecie włodawskim na drodze krajowej nr 82. Poszkodowana została w nim 37-letnia mieszkanka Lublina

Wczoraj ok. 16:30 policjanci z Komisariatu w Urszulinie podczas wykonywania czynności służbowych zauważyli w miejscowości Michałów zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty i motocyklistki. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez jadącą w kierunku Lublina motocyklistkę. W efekcie doszło do zderzenia obydwu pojazdów. 37-letnia kobieta została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni rowerzysta podczas wykonywania manewru w lewo nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez kierującą motocyklem 37-letnią mieszkankę Lublina. W efekcie doszło do zderzenia obydwu pojazdów. Kobieta została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeprowadzone badania wykazały, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy wszystkim rowerzystom, że podczas poruszania się po jezdni są zobowiązani odpowiednio wcześnie sygnalizować wszystkie wykonywane manewry po to, aby kierujący mógł właściwie zareagować.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE