Reklama

Zatrzymani w sprawie napadu na taksówkarza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja.gov

Zatrzymani w sprawie napadu na taksówkarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubelscy policjanci po całonocnych poszukiwaniach i wczorajszej pracy operacyjnej zatrzymali łącznie trzy osoby do sprawy napadu na taksówkarza. To 14-letni mieszkaniec Lublina, 25-letni ob. Ukrainy oraz 34-letnia kobieta. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz jaką rolę w napadzie pełnili poszczególni zatrzymani, wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Lublin-Północ w Lublinie.

   Do napadu doszło przed północą przy ul. Lawendowej w Lublinie. Taksówkarz jednej z korporacji zabrał dwóch pasażerów z rejonu centrum miasta. Kiedy dojechał we wskazane miejsce jeden z pasażerów wysiadł, a drugi wyjął nóż i zadał ranę ciętą kierującemu. Taksówkarz bronił się przed kolejnymi ciosami. Ostatecznie udało mu się uciec z samochodu i dobiec w rejon ul. Zbożowej, skąd została wezwana pomoc. Sprawcy zbiegli z miejsca zabierając tablet i nawigację należącą do 33-letniego taksówkarza. Poszkodowany trafił do szpitala.


   Policjanci z V komisariatu wspierani przez kryminalnych z KMP i KWP w Lublinie natychmiast podjęli działania poszukiwawcze za napastnikami. Wczoraj zatrzymali łącznie trzy osoby. To 14-letni mieszkaniec Lublina, 25-letni ob. Ukrainy oraz 34-letnia kobieta. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz jaką rolę w napadzie pełnili poszczególni zatrzymani, wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ w Lublinie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE