Reklama

Zarzuty za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja.gov

Zarzuty za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowiadał będzie 38-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w połowie sierpnia na lubelskim Czechowie wdał się w sprzeczkę ze znanym mu 44-latkiem. Zadany przez niego cios powalił mężczyznę na ziemię. Ten upadając uderzył głową o chodnik. Do chwili obecnej pokrzywdzony przebywa w szpitalu w stanie śpiączki. Wczoraj 38-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło 15 sierpnia na jednej z ulic na lubelskim Czechowie. 38-latek zaczepił idącego z rodziną znanego mu 44-latka. Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni. Następnie 38-latek uderzył mężczyznę tak mocno, że ten upadł uderzając głową o chodnik. Karetka zabrała go do szpitala. Obecnie mężczyzna utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan lekarze określają jako ciężki.


Poszukiwaniem sprawcy zajęli się policjanci z V komisariatu. Ustalili, jego dane personalne. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, chociażby i dlatego, że poszukiwany był dodatkowo przez policjantów z „dwójki” do 6-miesiecznej odsiadki za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Nakaz jego doprowadzenia wydał Sąd Rejonowy Lublin- Wschód z siedzibą w Świdniku.


Wczoraj 38-latek wpadł w ręce kryminalnych. Ci zatrzymali go na ul. Kalinowszczyzna. Policjanci wykonywali z jego udziałem na V komisariacie czynności procesowe. Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.


Wczoraj sąd aresztował 38-latka na 3 miesiące.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE